تلفن: 09124251470 | ایمیل: info@psgharb.com

تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 مشخص شد

طبق وعده قبلی استودیوی یوبیسافت در رویداد مخصوص خود تحت عنوان Ubisoft Forward از تریلر رسمی معرفی بازی Far Cry 6 رونمایی کرد.

دقایقی پیش یوبیسافت با نمایش تریلر رسمی از بازی farcry 6 رویداد مخصوص خود تحت عنوان Ubisoft Forward که مدت‌ها بود طرفداران منتظر برگزاری آن بودند را به پایان رساند.

احتمالا در جریان هستید که حدود سه روز پیش یوبسافت با انتشار تیزری کوتاه خبر ساخت نسخه جدیدی از سری Far Cry به‌نام فارکرای 6 را به‌صوت رسمی تایید کرد. اثری که به‌واسطه حضور جانکارلو اسپوزیتو، بازیگر سریال breakingbad (برکینگ بد) در نقش شخصیت منفی اصلی بازی توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند.

با اینکه روز گذشته تریلر اسپانیایی زبان بازی در فضای مجازی برای مدتی کوتاه فاش شده بود، اما یوبیسافت تایید کرده بود که در رویداد Ubisoft Forward به‌صورت رسمی شاهد معرفی این نسخه از بازی خواهیم بود.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی ، این استودیوی فرانسوی به وعده خود عمل کرد و با انتشار تریلر بازی از تاریخ انتشار بازی فارکرای 6 پرده‌برداری کرد. براساس اعلام یوبیسافت، بازی Far Cry 6 قرار است در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ (۱۸ فوریه ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌هایی چون کنسول کامپیوتر‌‌های شخصی منتشر شود.

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

ثبت نظر